Hovorme o jedle 2022/2023

Hovorme o jedle 2018/2019

Hovorme o jedle 2017/2018

Hovorme o jedle 2016/2017

Aj v tomto školskom roku sme sa už po štvrtýkrát, zapojili do súťažno-vzdelávacieho projektu o potravinách - Hovorme o jedle.

Aktivity sme realizovali a veľmi nás teší fakt, že sme sa v tomto roku umiestnili v striebornom pásme zúčastnených škôl.

Hovorme o jedle 2015/2016

Na základe výzvy sme sa aj v školskom roku 2015/2016, už po tretíkrát, zapojili do súťažno-vzdelávacieho projektu o potravinách - Hovorme o jedle.

Projekt tak, ako po minulé roky organizuje SPPK spolu s Centrom rozvoja znalosti o potravinách, n. o.

Aktivity sme realizovali v týždni od 12.októbra 2015, do 16. oktobra 2015.

Nesmierne nás teší fakt, že v tomto roku sme sa umiestnili v zlatom pásme, a boli sme ocenení zlatým diplomom

Hovorme o jedle 2014/2015

Na základe výzvy sme sa v školskom roku 2014/2015 zapojili do súťažno-vzdelávacieho projektu o potravinách - Hovorme o jedle. Projekt organizuje SPPK spolu s Centrom rozvoja znalosti o potravinách, n. o. Projekt sme zrealizovali v termíne od 13. do 17. októbra 2014, kde žiaci našej školy získali základné vedomosti o potravinách a dobrých stravovacích návykoch ako súčasti zdravého životného štýlu, o úlohe potravín pri ochrane zdravia a ich význame pre tvorbu a ochranu životnho prostredia.

Obilniny

Ovocie a zelenina

Mlieko a mliečne výrobky

Mäso, vajcia, ryby, strukoviny

Tuky, sladkosti, soľ

Hovorme o jedle 2013/2014

Na základe výzvy sme sa v školskom roku 2013/2014 zapojili do súťažno-vzdelávacieho projektu o potravinách - Hovorme o jedle. Projekt organizuje SPPK spolu s Centrom rozvoja znalosti o potravinách, n. o. Projekt sme zrealizovali v termíne od 14. do 18. októbra 2013, kde žiaci našej školy získali základné vedomosti o potravinách a dobrých stravovacích návykoch ako súčasti zdravého životného štýlu, o úlohe potravín pri ochrane zdravia a ich význame pre tvorbu a ochranu životnho prostredia.

Obilniny

Ovocie a zelenina