Školský rok 2022/2023

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na zastupovanie počas MD, učiteľa/učiteľku pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom od 1.9.2022.

Požadované vzdelanie - v zmysle platnej legislatívy - Zákon č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Vyhláška MŠ SR č. 1/2020 Z. z. Vyhláška Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom, dokladmi o dosiahnutom vzdelaní a súhlasom so spracovaním osobných údajov posielajte na adresu školy, resp. na e-mailovú adresu školy: szsdetva@gmail.com

Termín nástupu: 1.9.2022

Školský rok 2020/2021

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu počas zastupovania zamestnankyne, ktorá je na dlhodobej PN, učiteľa/učiteľku pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom ihneď (v priebehu mesiaca september 2020).

Požadované vzdelanie - v zmysle platnej legislatívy - Zákon č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Vyhláška MŠ SR č. 1/2020 Z. z.Vyhláška Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom, dokladmi o dosiahnutom vzdelaní a súhlasom so spracovaním osobných údajov posielajte na adresu školy, resp. na e-mailovú adresu školy.

Termín nástupu: ihneď

Školský rok 2018/2019

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu počas zastupovania zamestnankyne, ktorá je na dlhodobej PN, učiteľa/učiteľku pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom ihneď (cca 01.10.2018).

Požadované vzdelanie - v zmysle platnej legislatívy - učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov bez ohľadu na aprobačný predmet, učiteľstvo profesijných predmetov, učiteľstvo pre I. stupeň ZŠ a doplnenie špeciálnopedagogickej spôsobilosti v tých študijných programoch, v ktorých nie je súčasťou študijného programu.

Termín nástupu: ihneď

Školský rok 2017/2018

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu určitú učiteľa/učiteľku pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom od 01.septembra 2017.

Termín nástupu: 01.09.2017

Školský rok 2016/2017

Prednosta Okresného úradu v Banskej Bystrici vyhlasuje výberové konanie na miesto riaditeľa Špeciálnej základnej školy, na ulici Obrancov mieru 879/9 v Detve. Informácie na stiahnutie:

Výberové konanie na miesto riaditeľa školy

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu určitú učiteľa/učiteľku pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom od 01.novembra 2016.

Termín nástupu: 01.11.2016
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu určitú učiteľa/učiteľku pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom od 01.septembra 2016.

Termín nástupu: 01.09.2016

Školský rok 2015/2016

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru zamestnanca prevádzkového úseku - školník, zamestnanec výmenníkovej stanice s nástupom od 01.07.2016

Požadované vzdelanie - stredné vzdelanie

Žiadosti spolu s profesijným životopisom, dokladmi o dosiahnutom vzdelaní a súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na adresu školy, resp. na e-mailovú adresu školy.

Termín nástupu: 1.7.2016
Druh pracovného pomeru: plný úväzok a čiastočný úväzok vo vykurovacej sezóne

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu určitú učiteľa/učiteľku pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom okamžite (marec 2016).

Termín nástupu: marec 2016
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu určitú ekonomicko administratívneho zamestnanca s nástupom od 01.03.2016

Požadované vzdelanie - stredné odborné vzdelanie ekonomického zamerania

Termín nástupu: 1.3.2016
Druh pracovného pomeru: čiastočný úväzok

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu určitú vychovávateľa/vychovávateľku v ŠKD pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom od 01.09.2015 (zastupovanie počas RD)

Požadované vzdelanie - v zmysle platnej legislatívy (Vyhláška MŠ SR 437/2009 Z.z.)

Termín nástupu: 1.9.2015
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu určitú učiteľa/učiteľku pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom od 1. septembra 2015.

Termín nástupu: 1. september 2015

Školský rok 2014/2015

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu určitú vychovávateľa/vychovávateľku v ŠKD pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom od 8. januára 2015. (zastupovanie počas MD)

Termín nástupu: 8.1.2015
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu určitú učiteľa/učiteľku pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom od 1. septembra 2014.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom posielajte na adresu školy, resp. na e-mailovú adresu školy.

Termín nástupu: 1. september 2014

Školský rok 2013/2014

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, nedisponuje voľným pracovným miestom od 1. septembra 2013.

Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9 Detva, prijme do pracovného pomeru na dobu určitú učiteľa/učiteľku pre žiakov s mentálnym postihnutím s nástupom od 1. septembra 2013.

Miesto práce: Špeciálna základná škola, Obrancov mieru 879/9, Detva
Termín nástupu: 1. september 2013