Krúžky

Na našej škole žiaci pracujú v troch záujmových krúžkoch, v rámci ktorých aktívne trávia mimovyučovací čas a rozvíjajú svoje prirodzené nadanie pre tanec, spev, šport a venujú sa základom rómskeho jazyka a rómskej kultúre.

Športový krúžok

Cieľom záujmového útvaru je viesť deti k účelnému, zdravému a zábavnému využívaniu voľného času, rozvíjať telesné a vôľové vlastnosti žiakov s dôrazom na zdravý vývin organizmu a maximálnu socializáciu našich žiakov do zdravej populácie.Krúžok v tomto školskom roku pracuje pod vedením JUDr., Mgr. Eriky Kajbovej.

Krúžok rómskeho jazyka

Opätovne sme otvorili i brány krúžku, v ktorom sa žiaci venujú rómskemu jazyku. Okrem slovnej zásoby, básničkám a piesňam sa deti pod vedením Bc. Martiny Teľúchovej učia o rómskej histórii, kultúre, a sú vychovávné k úcte k rómskym tradíciám.

Krúžok spoločenských hier a tvorenia

Žiaci strávia spoločné chvíle pri spoločenských hrách a kreatívnom tvorení. Krúžok dostal neoficiálny názov "Človeče zahraj sa!". Nový krúžok je zárukou radostných chvíľ v kolektíve pod vedením Mgr. Kataríny Azorovej, ktorá má pripravené množstvo hier, ktoré žiakov naučia spolupracovať, nevzdávať sa, byť trpezlivými a každý z nich zažije pocit radosti a úspechu.