Zamestnanci školy

Mgr. Dana Trebuľová - riaditeľka školy

Mgr. Katarína Černáková - triedna učiteľka, koordinátorka environmentálnej výchovy,koordinátorka výchovy k manželstvu a rodičovstvu.

JUDr. Mgr. Erika Kajbová - triedna učiteľka, vedúca kabinetu didaktickej techniky , vedúca kabinetu telesnej výchovy, vedúca dielne, správkyňa počítačovej učebne, koordinátorka prevencie, koordinátorka informatizácie.

Mgr. Erika Krnáčová - pedagogická pracovníčka poverená zastupovaním riaditeľky školy, triedna učiteľka, výchovná poradkyňa, koordinátorka sociálnych činností, vedúca kabinetu matematiky, vedúca kabinetu kabinetu slovenského jazyka a prírodovedných predmetov.

Mgr. Katarína Azorová - triedna učiteľka, , školská knihovníčka, vedúca kabinetu učebníc a pracovných listov,koordinátorka pre spoluprácu s rodinami žiakov.

Bc. Martina Teľúchová - asistentka učiteľa, vedúca kabinetu kuchynka, vedúca kabinetu hudobných nástrojov, pracovníčka zodpovedná za vedenie školskej kroniky, školská zdravotníčka.

Ing. František Živický - ekonóm.

Jozef Kašša - školník.

Margita Máteffyová - upratovačka.