Od roku 2004 je naša škola zapojená do projektu Infovek. Vďaka nemu bola v našej škole zriadená počítačová učebňa vybavená piatimi žiackymi a jedným učiteľským počítačom. A tak sa od školského roku 2004/2005 začala písať história existencie počítačového krúžku. Pre veľký záujem zo strany žiakov počítačový krúžok každoročne pracuje v niekoľkých skupinách.

Postupom času sa nám podarilo počítačovú učebňu rozšíriť o ďalších päť žiackych počítačov, dataprojektor a premietacie plátno. Dnes už môžeme povedať, že naši žiaci majú zvládnuté základné činnosti pri práci s počítačom. V rámci svojich možností a schopností vedia používať program Word, vedia pracovať s internetom, poznajú edukačné programy primerané ich vekovej kategórii a stupňu ich postihnutia. Počítačová učebňa je maximálne využitá počas vyučovacieho procesu aj v čase mimo vyučovania.

V súčasnosti je škola zapojená do projektu Infovek 2, v rámci ktorého škola získala pokrytie WIFI pripojením na internet. Ďakujeme.

K 31.12.2020 projekt Infovek skončil, a naša škola pokračuje v projekte Edunet. Ďakujeme Ministerstvu školstva za možnosť zapojiť sa do projektu.