Zvýšenie efektivity vzdelávania žiakov so zdravotným znevýhodnením 2015

Na základe výzvy MŠVVaŠ SR sme sa v školskom roku 2014/2015 zapojili do projektu Zvýšenie efektivity vzdelávania žiakov so zdravotným znevýhodnením 2015.

Projekt sme nazvali Staňme sa dedičmi starých remesiel.

Projekt bol schválený a my sa tešíme, že na našu školu pribudli šijacie stroje, množstvo textílií, hrnčiarsky kruh, hlina, farby na keramiku, a množstvo pomôcok potrebných pre prácu s hlinou, rôzne druhy dreva a veľa dielenských nástrojov a náradia, drôt a nástrije na drôtovanie, maliarske stojany, plátna a farby.

Vďaka projektu môžeme obohatiť hodiny pracovného vyučovania a výtvarnej výchovy o zaujímavé činnosti a naučiť žiakov našej školy pracovať s rôznymi druhmi materiálov.

Veríme, že novonadobudnuté vedomosti a zručnosti naši žiaci využijú vo svojom budúcom živote.

Ďakujeme.

A takto sme pracovali.